درود...

به اولین جلسه ی کلاس آموزش نرم افزار NeoBook خوش آمدید.

برخی این نرم افزار را رقیب MMB می دانند اما NeoBook چندان شناخته شده نیست و همچنین آموزش های چندانی هم از این نرم افزار موجود نیست. از این رو مکتب خانه این تصمیم را گرفت تا آموزش این نرم افزار را برای شما عزیزان با تدریس پارسا آیین پژوه قرار دهد.

امیدواریم این کلاس ها برایتان مفید واقع شوند. در ادامه با مکتب خانه همراه باشید‍!

در ابتدا با این نرم افزار و کاربردش در جلسه ی اول آشنا میشیم. NeoBook از خانواده ی نرم افزار های تولید آتوران ، بازی های ساده ، کلاس های مجازی و آموزشی ، پرونده ساز و ... هست که به این گروه نرم افزار ها اصطلاحا Multi media می گن. پس انتظار کار های بزرگ رو از اون نداریم. این نرم افزار رو می تونیم از رقبای mmb بدونیم ولی پشتیبانی و گستردگی اون رو نداره!

خوب پیشنهاد می کنیم NeoBook رو از اینجا دانلود کنید. (سافت 98 ، یکی از شناخته شده ترین سایت های دانلود نرم افزار است)

حالا بریم سراغ نصب نرم افزار و کرک کردن اون.

این اولین صفحه ی نصب NeoBook هست. در اینجا بر روی گزینه ی Next کلیک کنید.

در این صفحه ابتدا گزینه ی I accept the agreement رو انتخاب کنید و بعد روی گزینه ی Next کلیک کنید.

در اینجا مسیر نصب رو مشخص می کنیم. شما به جای X هر مقداری را که می خواهید قرار دهید. سپس بر روی Next کلیک کنید.

در اینجا بگذارید تنظیمات به صورت پیشفرض روی Full Installation بماند. سپس بر روی Next کلیک کنید.

با این صفحه هم کاری نداریم ؛ پس برروی Next کلیک می کنیم!

حالا در این صفحه دو گزینه ی مهم داریم که باید انتخاب بشن. Create a desktop icon و Create a Quick Launch icon رو انتخاب و بر گزینه ی دوست داشتنی Next کلیک می کنیم.

در اینجا مرحله ی پایانی نصب هست که بر روی Install کلیک می کنیم.

سپس در پایان نصب ، از فایل هایی که در ابتدا اکسترکت کردید ، فایل Cracked رو اکسترکت کنید و فایل درون آن را که با نام NeoBook.exe را در محل نصب کپی پیست کنید. هم اکنون برنامه قابل اجراست.

به نظرم برای جلسه ی اول کافیه ... از حرفه ای تر ها عذر می خوام که به این اندازه ساده توضیح می دم ... چون بعضی از دوستان برای اولین بار با این نرم افزار مواجه می شن و لازم هست که برای این عزیزان توضیح کامل داده بشه.

معمولا به فن آموز ها پیشنهاد می کنم ، قبل از هر آموزشی خودشون در اون زمینه کنجکاوی و تلاش کنن و از خراب شدن چیزی نترسن! شما هم این کار رو بکن نتیجه میگیری...

منتظر سوالات و نظرات هستم . پارسا آیین پژوه